Firmast
 
 

ASSAR OÜ teostab läbimõeldud lukustust kui lihtsamaid ja samas ka kindlamaid viise hoida ära võimalikke sissemurdmisi ja sellega kaasnevaid ebameeldivusi.

ASSAR OÜ alustas oma tegevust 2009. a. detsembris. ASSAR OÜ töötajad jätkasid lukustusealase tegevusega sealt kohalt, kus Aktsiaseltsil ASSAR LUKUAUK 15 aastat kestnud lukustusealane tegevus pooleli jäi - lukustuse projekteerimise-, lukkude paigalduse ning hilisema hoolduse ja teenindusega. Lukustuse all mõistame nii mehhaanilist kui ka elektroonilist lukustust. Kogu oskusteave on saadud Rootsist selle ala spetsialistidelt. Suur abi on olnud selles osas ASSA tehasel ja ASSAABLOY Baltic inimestel.

ASSAR OÜ kauplused pakuvad veel lisaks võtmete valmistamisele ka lukkude remondi ning lukustuse alase konsultatsiooni teenust.

ASSAR OÜ omab harukontoreid veel ka Tallinnas ja Jõhvis. ASSAR OÜ-s töötab kokku 9 inimest, kes kõik on oma ala professionaalid. Seda kinnitab ASSA tehase poolt antud ASSA SECURITY CENTER sertifikaat, mis annab meile õiguse esindada, paigaldada ning hooldada ASSA-ABLOY GRUPPI kuuluvaid kaubamärke, selliseid nagu näiteks ASSA, TIMELOX, VINGCARD, FAS, ABLOY. ASSA SECURITY CENTER firmal on õigus valmistada ASSA luku- ja võtmesüsteeme nii tava- kui ka patenteeritud tasemele.

2014. aastal sai ASSAR OÜ Krediidiinfo poolt Krediidireitingu AA (väga hea).

ASSAR OÜ eraldi tooteharu on elektroonilise lukustus. Siia hulka kuuluvad kaardiga juhitavad lukusüsteemid. Selles valdkonnas on meil tooteportfellis mitu läbipääsu-süsteemide tootjat nagu SIEMENS, VIZIT, HARDMEIER, SMARTAIR. Kaardilukkudega saavutatakse lukustuse kõrgem tase, mida juhitakse ning kontrollitakse arvuti abil.

ASSAR OÜ spetsialistide poolt lukustatud objektide nimistusse kuuluvad sellised hooned nagu SEB peahoone Tallinnas, RADISSONBLU hotell Tallinnas, EESTI KUNSTIMUUSEUM Kadriorus, MERKO peahoone Tallinnas, ROCCA AL MARE kaubanduskeskus, EHITUSSERVICE (BAUHOF) kauplused, Kaitseväe Kasarmud Tapal, TRÜ ühiselamud Tartus, Rüütli SPA Hotell Kuressaares, TTÜ õppekorpused, Ülemiste Kaubanduskeskus, Põhjakeskus Rakveres, Narva Kutseõppekeskuse hooned, Meresuu SPA Hotell Narva-Jõesuus.

ASSAR OÜ teenindab ja hooldab hotellide kaardilukustust – see on elektrooniline lukustus, mida kontrollitakse ja juhitakse arvuti abil. Meie poolt teostatud objektide nimistusse kuuluvad SAS RADISSON hotell Tallinnas, BARONS Hotell Tallinnas, IMPERIAL Hotell Tallinnas, VANA WIRU hotell Tallinnas, GRAND HOTELL Viljandis, ARENSBURG hotell Kuressaares, Meriton Conferense&Spa Hotell Tallinnas, AQVA Spa hotell Rakveres, Hotell NARVA Narvas.